Do pobrania


Jeżeli szukasz plików dotyczących różnego rodzaju wind dla osób niepełnosprawnych to dobrze trafiłeś. W tym miejscu można znaleźć różnego rodzaju broszury, katalogi i dane techniczne oraz projekty dotyczące krzesełek i platform schodowych oraz podnośników pionowych, a także schodołazów. Udostępniamy pliki pdf oraz dwg, czyli te najchętniej przez was pobierane. Dzielimy się plikami, w których znajdziecie opisy urządzeń, rysunki i wymiary, instrukcje użytkowania oraz montażu, a także wiele przydatnych schematów. Nie oczekujemy niczego w zamian, nie prosimy o podanie emaila - po prostu udostępniamy, co mamy - mamy nadzieję, że się to wam przyda.
Z czasem będziemy tę listę uzupełniać o nowe pozycje, tak aby można było tutaj znaleźć jak najwięcej informacji na temat urządzeń służących do likwidacji barier architektonicznych. Jeżeli są jakieś materiały dotyczące wind dla niepełnosprawnych, których nie możecie znaleźć w internecie, to zwróćcie się z prośbą do nas - postaramy się pomóc.Krzesełko schodowe Acorn Superglide na szynie prostej

 

Poniżej lista plików do pobrania do krzesełka schodowego Acorn na szynie prostej, model Superglide 120 i 130. Jest to jedno z najpopularniejszych urządzeń tego rodzaju na świecie. Urządzenie jest produkcji angielskiej. Produkowane jest od wielu lat - znam modele wyprodukowane 20 lat temu. Krzesełko schodowe Acorn jest niezwykle solidnym urządzeniem, bardzo proste i przyjazne w obsłudze. Co najważniejsze na naszym polskim rynku występuje ono w wersji używanej (z nowym siedziskiem w zestawie oraz z gwarancją po montażu) - cena używanego krzesełka schodowego Acorn jest bardzo przystępna.

Lista plików do pobrania - krzesełko schodowe Acorn Superglide - kliknij, aby pobrać plik