czwartek, 23 lipca 2020

10 dowodów na to, że nasze krzesło Acorn dla seniorów ułatwi Ci opiekę nad chorą matką

Data publikacji: 23 lipca 2020


Wraz z wiekiem tracimy sprawność, a wchodzenie po schodach staje się wysiłkiem na miarę wspinaczki na Mount Everest. O wadze tego problemu wiedzą doskonale dzieci schorowanych rodziców, którzy wymagają opieki, ponieważ mają trudności z samodzielnym poruszaniem się. Jeśli Ty także szukasz odpowiedzi na pytanie: „jak pomóc osobie starszej pokonać schody”, dobrze trafiłeś! Poznaj 10 powodów, które sprawią, że angielskie krzesło schodowe Acorn ułatwi życie Tobie i Twojej mamie.


transport osoby starszej w domu jednorodzinnym

Choć czasami wydaje się, że przenoszenie seniora na rękach po schodach jest koniecznością, to w praktyce może mieć opłakane skutki. Wystarczy, że osunie Ci się noga, by doszło do groźnego upadku, w którym ucierpisz zarówno Ty, jak i Twoja schorowana mama. Nie warto ryzykować! Tym bardziej, że istnieje krzesełko na schody Acorn dla osoby starszej, które zapewnia seniorom bezpieczeństwo w trakcie pokonywania stopni. Zobacz, dlaczego kupując je w firmie Windy Schodowe otrzymasz znacznie więcej korzyści, niż wybierając konkurencję.


10 powodów, dla których nigdy nie pożałujesz zakupu krzesła Acorn dla seniorów w naszej firmie


1 jak numer 1 dla angielskiego krzesła schodowego Acorn


Nie bez powodu to właśnie ten model windy jest uznawany za najlepsze krzesełko schodowe dla osoby starszej na świecie. Wybierając komfortowe urządzenie Acorn Superglide 130, nie kupujesz kota w worku, lecz stawiasz na sprawdzone rozwiązanie. O jego zaletach najlepiej świadczą imponujące wyniki sprzedażowe angielskiego producenta wind dla seniorów oraz pokaźna liczba naszych realizacji.

Sekret sukcesu firmy Acorn polega na ciągłym udoskonalaniu produktów. Tylko w trakcie naszej ponad 10-letniej działalności mieliśmy okazję montować 4 kolejne warianty popularnej windy na schody. Krzesło Acorn Superglide 120 to przykład jednej z wcześniejszych wersji urządzenia, którą Acorn zastąpił już nowym modelem. Jeżeli ją posiadasz i potrzebujesz części zamiennych, skontaktuj się z nami! Wymienimy dla Ciebie stare krzesełko schodowe na nowszy model – Superglide 130, i to na preferencyjnych warunkach. 

transport osoby po schodach windą schodową
Krzesła schodowe Acorn sprawdzają się nie tylko w domach jednorodzinnych, ale także w kamienicach i blokach.


Ale powróćmy do naszego numeru 1. Czy wiesz, co jeszcze sprawia, że krzesło dla seniorów na schody, model Acorn, cieszy się tak dużą popularnością? Powodem jest wysoka jakość urządzenia, którą potwierdza bardzo mała liczba reklamacji (w 2019 r. zanotowaliśmy ich 0).

2 jak 2 dni na realizację zamówienia


Możemy zmienić Twoje życie na lepsze w ciągu 48 godzin od chwili, w której skontaktujesz się z firmą Windy Schodowe. Jeśli bardzo zależy Ci na czasie, powiedz nam o tym - przełożymy inne realizacje, by szybciej wykonać montaż w Twoim domu. W ciągu 24 godzin od otrzymania zdjęć schodów sporządzimy dla Ciebie wycenę. Następnie, podczas rozmowy telefonicznej omówimy kwestie związane z montażem, użytkowaniem krzesełka na schody Acorn dla osoby starszej oraz finansowaniem jego zakupu. A na drugi dzień przyjedziemy zamontować u Ciebie krzesło schodowe. Już za 2 dni Twoja mama będzie mogła samodzielnie poruszać się po domu, korzystając z krzesełka Acorn dla seniorów. Nie zwlekaj i już dzisiaj skontaktuj się z naszym specjalistą!

angielskie krzesło schodowe acorn
Wysoka jakość krzesełek na schody Acorn sprawia, że dajemy na nie aż 3 lata gwarancji.

3 jak… aż 3 lata gwarancji!


Windy Schodowe, jako jedyna firma w Polsce, udziela 3-letniej gwarancji na angielskie krzesło schodowe. Otrzyma ją każdy klient indywidualny, który korzysta z urządzenia zgodnie z instrukcją i regularnie je serwisuje. Dlaczego oferujemy Ci tak długi czas gwarancji? Ponieważ wiemy, jak ważny jest Twój spokój i bezpieczeństwo Twojej mamy. Oddając do Twojej dyspozycji porządną windę schodową Acorn, jesteśmy pewni, że będzie działać niezawodnie przez długi czas. Potwierdzają to nasze doświadczenia z ostatnich 10 lat.

4 jak min. 4 opcje montażu


Wiemy wszystko o tym, jak usprawnić transport osoby po schodach windą schodową. Dlatego zaoferujemy Ci optymalną metodę montażu krzesełka schodowego, dostosowaną do warunków panujących w Twoim domu. Uwzględnimy przy tym ilość wolnego miejsca oraz inne aspekty funkcjonalne, dzięki którym korzystanie z krzesła na schody Acorn będzie jeszcze wygodniejsze. Możemy założyć windę po prawej lub lewej stronie schodów zewnętrznych albo wewnętrznych.


Jeżeli urządzenie ma ułatwić Twojej mamie pokonywanie schodów położonych na zewnątrz budynku, to zamontujemy windę o zwiększonej szczelności i ze specjalną zębatką. Dołączymy do niej także pokrowiec ochronny. Jeśli natomiast chcesz zlikwidować barierę architektoniczną w domu, lecz u dołu schodów znajdują się drzwi, założymy specjalną szynę z zawiasem. W razie potrzeby możemy też przymocować szynę jezdną krzesła schodowego Acorn nie do stopni, lecz do ściany. Jak widzisz w niemal w każdej sytuacji zaproponujemy Ci indywidualnie dobrane rozwiązanie, które ułatwi Cię opiekę nad schorowaną mamą.

krzesło dla seniorów na schody model Acorn
Do krzesełek schodowych Acorn montowanych na zewnątrz dołączamy specjalny pokrowiec, który chroni je przed wilgocią.

5 jak „piątka” od naszych klientów


Nawiązując z nami współpracę, otrzymasz wszystkie usługi związane z krzesłem schodowym Acorn do transportu po schodach w jednym miejscu. Budujemy z klientami długofalowe relacje oparte na zaufaniu, oferując profesjonalny montaż, serwisowanie i naprawę pogwarancyjną wind dla osób starszych oraz niepełnosprawnych. Przywiązujemy dużą wagę do realizacji uczciwej koncepcji sprzedaży i fachowego doradztwa. Dlatego zdarza się, że odradzamy klientowi zakup wybranego przez niego urządzenia, proponując alternatywne rozwiązanie, które lepiej odpowiada jego potrzebom. Cieszymy się, że klienci są zadowoleni z naszych kompleksowych usług i ocenili je na „piątkę”, przyznając nam 5 gwiazdek w opiniach na Google.

krzesło schodowe Acorn do transportu po schodach
Czasami rekomendujemy założenie 2 krzesełek prostych Acorn zamiast jednego krzywoliniowego - dzięki temu klient może obniżyć koszty montażu.

6 jak 6 metrów długości szyny jezdnej


Standardowa długość toru, po którym porusza się winda wynosi 5 metrów, lecz jeśli Twoje schody są dłuższe, możemy ją przedłużyć. Producent krzesełka na schody Acorn dla osoby starszej określił maksymalną długość toru jezdnego na 6 metrów. Specjaliści z firmy Windy Schodowe potrafią jednak w niektórych sytuacjach przedłużyć szynę jezdną nawet do 8 metrów. Takie rozwiązanie sprawdzi się, jeśli Twoja mama waży mniej niż 100 kg i ma w domu niezbyt strome schody. Możemy też skrócić tor jezdny, dopasowując go do wysokości zaledwie kilku stopni. Mamy wieloletnie doświadczenie w montowaniu krzesełek Acorn, dzięki czemu potrafimy realizować nietypowe rozwiązania, aby pomagać klientom w opiece nad starszymi rodzicami.  

acorn superglide 130
Winda schodowa Acorn po i przed złożeniem.

7 jak 7 dni w tygodniu


Twoja mama będzie mogła korzystać z windy dla seniorów codziennie – w dzień i w nocy. Jeżeli wybierzesz montaż zewnętrzny, to krzesło schodowe Acorn do transportu po schodach będzie służyło jej niezależnie od pogody, nawet zimą. Windy krzesełkowe są zasilane akumulatorami, które doładowują się między jednym przejazdem a drugim. Ich wykorzystanie umożliwia transportowanie po schodach osoby starszej nawet 20 razy w ciągu dnia.  

transport osoby starszej w domu jednorodzinnym
Z krzesełka Acorn można korzystać nawet zimą lub podczas deszczu, gdy schody są śliskie i niebezpieczne.

8 jak 8 godzin montażu


Tyle wynosi maksymalny czas założenia krzesełka Acorn w Twoim domu. Nasi fachowcy zazwyczaj montują je jednak szybciej – nawet w ciągu 3 godzin. Krótszy czas realizacji jest możliwy w przypadku niezbyt długich lub drewnianych schodów. Zamów windę dla niepełnosprawnych w naszej firmie, aby móc szybko i wygodnie korzystać z krzesełka do transportowania seniorów!

jak pomóc osobie starszej pokonać schody
Montaż krzesełka Acorn na drewnianych schodach może trwać zaledwie 3-4 godziny.

9 jak 9-osobowy zespół Wind Schodowych


Jesteśmy mała firmą, dlatego jeszcze bardziej dbamy o jakość naszych usług. Nie ograniczają nas długie procesy decyzyjne, dzięki czemu szybciej odpowiadamy na potrzeby klientów i pozstajemy z nimi w stałym kontakcie. Możemy zaoferować Ci korzystniejsze ceny niż konkurencja, ponieważ zatrudniamy tylko 9 osób, więc nasze koszty nie są wysokie.  Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji – odbieramy telefony i odpisujemy na e-maile nawet w weekendy.


10 jak 10 lat na rynku


Firma Windy Schodowe pomaga klientom w opiece nad schorowanymi i niepełnosprawnymi osobami już od ponad 10 lat. W tym czasie zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam profesjonalnie wdrażać nietypowe rozwiązania, aby skuteczniej likwidować bariery architektoniczne w polskich domach. Budujemy długofalowe relacje z klientami i nie boimy się wspierać osób, które zawiodły się na usługach konkurencji. Wkładamy w pracę dużo serca, ponieważ widzimy, że montowane przez nas urządzenia zmieniają życie osób starszych i niepełnosprawnych na lepsze.

Istnieje co najmniej 10 powodów, dla których warto zlecić nam założenie windy dla osoby starszej w domu jednorodzinnym lub bloku

Skontaktuj się z fachowcami z firmy Windy Schodowe, aby dowiedzieć się więcej o krzesełku Acorn i otrzymać bezpłatną wycenę.