niedziela, 23 kwietnia 2017

HomeGlide krzesełko schodowe w niskiej cenie dla każdego

HomeGlide - krzesełko schodowe w niskiej cenie
Krzesełko schodowe HomeGlide występuje w 3 wersjach: podstawowej, ulepszonej (wersja Extra) oraz zewnętrznej. Każda z tych odmian windy przyschodowej oferuje podobną funkcjonalność, ale każda z wersji posiada też nieco inne cechy.
Krzesło dźwigowe HomeGlide jest produkowane w Holandii pod szyldem znanej i olbrzymiej firmy ThynssenKrupp. Ten rodzaj windy krzesełkowej jest przeznaczony do użytkowania na schodach prostych. Schody mogą być zbudowane w dowolny sposób, z każdego materiału, nie muszą być również zbyt szerokie oraz mogą to być także schody na zewnątrz budynku.
Krzesełko przyschodowe jest dedykowane dla osób starszych mających trudności z poruszaniem się po schodach. Również osoby niepełnosprawne poruszające się na wózku inwalidzkim z powodzeniem mogą korzystać z tej windy schodowej. Podobnie jak inne modele krzesełko schodowe HomeGlide oferuje płynne i bezpieczne poruszanie się w górę i w dół schodów. Zatrzymuje się ono automatycznie na dolnym i górnym przystanku. Umożliwia ono aktywne życie każdej osobie dla której schody stanowią pewien problem.

Ergonomiczne i funkcjonalne krzesło dźwigowe HomeGlide


Proste i funkcjonalne krzesełko schodowe HomeGlide
Krzesełko schodowe HomeGlide zostało zaprojektowane przy współpracy ze specjalistami zajmującymi się ergonomią urządzeń dedykowanych osobom starszym oraz mającym problemy ruchowe. Ten rodzaj windy jest wyjątkowo prosty w obsłudze, a jednocześnie bardzo wygodny oraz trwały. Prosta budowa tego krzesła dźwigowego powoduje, że jest ono narażone na jakiekolwiek usterki w stopniu minimalnym. Również sam proces dostawy oraz montażu przebiega bardzo szybko i sprawnie.
Krzesło przyschodowe HomeGlide porusza się po szynie jezdnej aluminiowej, która jest przymocowana specjalnymi uchwytami do stopni schodów. Całą windę zasila silnik elektryczny, który pobiera energię z akumulatorów. Dzięki temu jazda krzesełkiem możliwa jest nawet wówczas kiedy w domu wyłączą prąd.

Dostawa i montaż windy naschodowej krzesełkowej HomeGlide


Krzesełko HomeGlide jest dostępne od ręki
Cały proces dostawy i montażu tego krzesełka schodowego przebiega szybko i sprawnie. W sytuacji ekstremalnej, kiedy komuś bardzo zależy na czasie wystarczy wysłać zdjęcia schodów nawet przez telefon komórkowy. Po krótkiej rozmowie ekipa montażowa może przyjechać nawet następnego dnia, aby wykonać proces instalacji i konfiguracji tej windy schodowej. W sytuacji idealnej należy wykonać pomiar schodów i zmierzyć kilka istotnych wielkości. Sposób pomiaru schodów prostych pod montaż krzesełka dźwigowego na szynie prostej opisaliśmy tutaj. Pomiar taki można wykonać samodzielnie, ale równie dobrze może to zrobić ktoś ze strony dostawcy krzesełka schodowego. Krzesełka schodowe HomeGlide są dostępne praktycznie od ręki. Procedura montażu oraz konfiguracji krzesła zajmuje od 6 do 10 godzin. Zawsze po montażu windy przyschodowej klient otrzymuje dokumenty: instrukcję obsługi, protokół montażu, deklarację zgodności (atest).
Cena krzesełka schodowego HomeGlide na szynie prostej w wersji podstawowej wynosi poniżej 10 tysięcy złotych brutto, co czynie tę windę schodową najtańszą na polskim rynku.

Wyposażenie krzesła HomeGlide


HomeGlide - tania winda schodowa
W skład całego zestawu wchodzi napęd (wagonik jezdny), siedzisko (krzesełko) oraz szyna jezdna, a także ładowarka akumulatorów oraz dwa piloty zdalnego sterowania (na podczerwień). Siedzisko ma funkcję obrotu na górnym przystanku - obracanie siedziska jest ręczne, aby je obrócić należy posłużyć się specjalną dźwignią znajdującą się przy siedzisku. Na siedzisku jest zainstalowany także pas bezpieczeństwa, który dodatkowo podnosi bezpieczeństwo podczas ruchu windy. Krzesełko schodowe HomeGlide ma wyłącznik główny oraz w specjalny joystick sterujący krzesełkiem. Ten joystick (przełącznik) pełni także funkcję ograniczenia dostępu (można go wyjąc z podłokietnika). Chcąc jechać urządzeniem należy przesunąć ten joystick w lewo lub w prawo, w zależności od żądanego kierunku jazdy.

Dostępne opcje krzesełka schodowego HomeGlide


Jak napisałem powyżej krzesełko schodowe HomeGlide występuje także w wersji do montażu na zewnątrz budynku oraz w wersji Extra. W tej specjalnej wersji krzesełko, a raczej siedzisko ma zaokrąglone podłokietniki, a jego obicie (tapicerka) może być w kilku różnych kolorach. Dodatkowo w wersji Extra krzesełko HomeGlide może posiadać automatycznie obracane siedzisko oraz składany dolny kawałek szyny jezdnej, tzw. zawias.
Wymiary oraz wszystkie dostępne opcja dla tego krzesła schodowego znajdziecie w broszurce dostępnej pod tym adresem - link do broszurki dla krzesełka schodowego HomeGlide na szynie prostej.


Jak widać krzesło przyschodowe HomeGlide jest bardzo uniwersalnym rodzajem windy schodowej. Oferuje bardzo dobrą jakość, bezpieczeństwo i duży komfort użytkowania oraz wiele dodatkowych opcji, a to wszystko w bardzo przystępnej cenie.

Poniżej pokazujemy film, na którym widać krzesełko przyschodowe HomeGlide w wersji Extra wyposażone w automatycznie składaną szynę.