niedziela, 17 marca 2019

Krzesełko HomeGlide – najtańsza winda w Polsce

Data publikacji: 17 marca 2019


Wypadek lub nagłe pogorszenie stanu zdrowia sprawiają, że konieczność likwidacji barier pojawia się natychmiast - niezależnie od stanu Twoich finansów. W takiej sytuacji warto rozważyć założenie najtańszego urządzenia do pokonywania schodów w Polsce. Niska cena to jednak tylko jedna z zalet krzesełka HomeGlide. Zobacz, dlaczego jeszcze powinieneś je mieć w swoim domu.


Krzesło schoowe HomeGlide - najtańsza winda w ofercie firmy RAV-NET Rafał Kurzyna
Krzesełko HomeGlide jest najtańszą windą dla niepełnosprawnych w Polsce w ofercie firmy RAV-NET Rafał Kurzyna.

Tania winda krzesełkowa dla niepełnosprawnych – cena

Koszt montażu windy dla niepełnosprawnych nie musi być wysoki, a jej założenie nie jest równoznaczne z koniecznością ponoszenia wydatków na przebudowę klatki schodowej. Jeżeli zależy Ci na funkcjonalnym i wygodnym, lecz niskobudżetowym rozwiązaniu, to krzesełko schodowe HomeGlide idealnie wpisuje się w Twoje oczekiwania. Można je zamontować na wszystkich schodach wewnętrznych o torze prostym – w domu jednorodzinnym, kamienicy oraz bloku. Cena krzesła HomeGlide zależy od długości schodów i tworzywa, z jakiego zostały wykonane oraz miejsca montażu. Wybierając urządzenie oferowane przez RAV-NET – właściciela marki Windy Schodowe, zyskujesz jednak pewność, że otrzymasz nową windę domową w najniższej cenie na polskim rynku. Jakiego rzędu jest to kwota? W przypadku montażu na schodach drewnianych w Warszawie lub okolicach, które mają mniej niż 4,5 m, koszt zakupu i założenia windy krzesełkowej wyniesie ok. 8,5 tys. zł.

Oszczędność miejsca dzięki opcji składania
Złożenie krzesła sprawia, że pozostali domownicy mogą wygodnie korzystać ze schodów.

Krzesełko schodowe HomeGlide sposobem na oszczędności


W porównaniu do innych wind domowych, montaż fotelika HomeGlide jest najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Wybierając ten model krzesełka, możesz zaoszczędzić nawet ok. 6,5 tys. zł. HomeGlide, podobnie jak pozostałe typy wind krzesełkowych, jest zasilane prądem pochodzącym ze zwykłego gniazdka elektrycznego. Jego założenie nie wymaga więc ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z rozbudową instalacji elektrycznej. Ze względu na to, że nadaje się ono do montażu na schodach o torze prostym, jego szyna nie jest profilowana pod kształt konkretnych schodów. Nie trzeba więc wykonywać jej na zamówienie, co przekłada się na obniżenie kosztów oraz dostępność urządzenia od ręki.

Krzesełko schodowe HomeGlide zawiera pasy bezpieczeństwa i rejestratory przeszkód.
Pas bezpieczeństwa chroni pasażera przed upadkiem podczas jazdy.


Dofinansowanie budowy windy krzesełkowej

Dodatkowym sposobem na obniżenie wydatków związanych z zakupem i montażem krzesła schodowego HomeGlide jest skorzystanie z dotacji na likwidację barier architektonicznych. Osoby niepełnosprawne z I i II grupą inwalidzką mogą ubiegać się o dofinansowanie ze środków PFRON, które zazwyczaj wynosi od 60 do 85%. Czasami sięga jednak nawet 95%, co pozwala znacząco ograniczyć koszty montażu krzesełka przyschodowego. Jeżeli chcesz uzyskać dofinansowanie, złóż wniosek w MOPS-ie, MOPR-ze lub PCPR-ze właściwym dla Twojego miejsca zamieszkania. Urzędnicy wymagają zwykle dołączenia do dokumentacji kosztorysu i faktury pro forma. Możemy je dla Ciebie przygotować bezpłatnie. Aby je otrzymać, zadzwoń pod jeden z poniższych numerów: +48 692 44 94 74, +48 608 445 819 lub +48 606 686 002.

HomeGlide to komfort w korzystnej cenie.
Jeżdżący fotelik zapewnia wygodne pokonywanie schodów w korzystnej cenie.


Krzesło schodowe HomeGlide – dlaczego warto je zamontować?


Niska cena, to nie jedyny atut tego modelu windy domowej. Zobacz, dlaczego jeszcze warto zamontować ją na swoich schodach.

Krzesełko przyschodowe HomeGlide jest:

  • bezpieczne

Pas bezpieczeństwa i sieć receptorów wykrywających przeszkody na drodze urządzenia sprawiają, że pokonywanie schodów w foteliku niweluje ryzyko upadku. Zapewnia też całkowite bezpieczeństwo osobom o ograniczonej sprawności ruchowej oraz seniorom, którzy dzięki krzesełku mogą przemieszczać się w pozycji siedzącej.

  • wygodne

Siedzisko, podnóżek i podłokietniki gwarantują pokonywanie schodów w komfortowy sposób, a joystick lub pilot zdalnego sterowania pozwalają na intuicyjną obsługę urządzenia.

  • uniwersalne

Jeżdżący fotelik przyschodowy porusza się po torze prostym. W niektórych przypadkach można jednak zastąpić droższe krzesełko krzywoliniowe dwoma windami HomeGlide, zmniejszając koszty niemal o połowę.

Łatwe sterowanie za pomocą joysticka
Każdy senior bez trudu opanuje kierowanie krzesełkiem przyschodowym.

Dowiedz się więcej o tanim krzesełku schodowym HomeGlide. 

Zadzwoń do nas:

+48 692 44 94 74, +48 608 445 819 lub +48 606 686 002

lub napisz:


Kontakt