środa, 14 września 2016

Krzesełko schodowe dla niepełnosprawnych - model Otolift ONE

Krzesełko schodowe dla niepełnosprawnych - model Otolift ONE
Krzesełko schodowe dla niepełnosprawnych występuje w kilku odmianach - na schody proste są inne urządzenie, na krzywoliniowe inne. Jeżeli chcemy instalować taką windę schodową na zewnątrz to potrzebujemy jeszcze inne urządzenie. W niniejszym artykule przedstawimy pokrótce krzesło schodowe Otolift model ONE - jest to urządzenie produkowane przez holenderską firmę od wielu lat zajmującą się produkcją tego rodzaju urządzeń. Otolift BV jest firmą rodzinną i od roku 1968 zajmuje się produkcją urządzeń do transportu osób. Oferują oni bardzo innowacyjne produkty, które stały się niejako punktem odniesienia dla wielu innych firm  w zakresie projektowania i jakości krzesełek schodowych.


Krzesło dźwigowe dla seniorów
Krzesełko dźwigowe zakrzywione, czyli zaprojektowane pod konkretne schody oferuje użytkownikom bardzo płynną i wygodną jazdę oraz szeroki zakres opcji niestandardowych, które sprawiają, że urządzenie to idealnie dopasuje się do potrzeb praktycznie każdego potrzebującego.
Najnowsze dziecko firmy Otolift, model ONE jest to krzesło dźwigowe poruszające się na jednej grubej rurze o średnicy 60 mm - w porównaniu do innych krzesełek o podobnej konstrukcji szyna jezdna zajmuje bardzo mało miejsca na schodach.
Inne kluczowe cechy tego krzesełka schodowe przeznaczonego do transportu osób niepełnosprawnych to m.in. dyskretna i elegancka szyna jezdna pozwalająca krzesełku Otolift ONE na łatwe poruszanie się na stromych i wąskich schodach.
Model ten posiada automatycznie składany podnóżek oraz zasilanie akumulatorowe, które pozwala na jazdę windą nawet po zaniku zasilania sieciowego.
Unikalny i ergonomiczny przycisk sterujący wymaga niewielkiego nacisku podczas jazdy krzesełkiem, a bezwładnościowy   pas bezpieczeństwa zapewnia wygodę i bezpieczeństwo.
Krzesełko schodowe Otolift ONE jest dostępny w 16 kolorach tapicerki.

Krzesełka schodowe oferowane przez firmę Windy Schodowe